1 * hěvzdičkové apartmány v Marathón

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Marathón. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Marathón, kde najdeme města Schinias, Grammatikón, Néa Mákri, Mati a Rafína.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

1. Seaview Loft 

Foto: Seaview Loft
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Set in Marathón in the Attica region, Seaview Loft has a terrace. This apartment also features free WiFi. The apartment is composed of 1 bedroom, a fully equipped kitchen, and 1 bathroom. A flat-screen TV is available. The apartment offers a barbecue.


2. Seaview Penthouse villa 

Foto: Seaview Penthouse villa
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Seaview Penthouse villa is located in Marathón. Guests staying at this apartment have access to free WiFi, a fully equipped kitchen, and a balcony.


3. Sxinias Resort 

Foto: Sxinias Resort
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

Set in Marathón, 44 km from Athens, Sxinias Resort provides a garden and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Some units also have a kitchen equipped with an oven. Fishing can be enjoyed nearby.

Hotely v okolí Marathón

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Marathón jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Marathón. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Marathón.


4. Villa Valia 

Foto: Villa Valia
Lokalita: Néa Mákri
Vzdálenost: 3.9 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Villa Valia is set in a quite neighborhood by the beach in Nea Makri in Attica and offers self-catering accommodation within a short walking distance from the picturesque local port, the beach, the local markets, restaurants, tavernas, cafeterias and bar.


5. Nea Makri Cute Flat 

Foto: Nea Makri Cute Flat
Lokalita: Néa Mákri
Vzdálenost: 3.9 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Set in Nea Makri, 6 km from Marathon Archaeological Museum, Nea Makri Cute Flat features a living room with a TV. This apartment provides air-conditioned accommodation with a balcony.


6. Panorama Hill 

Foto: Panorama Hill
Lokalita: Grammatikón
Vzdálenost: 4.5 km
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
93 %

Panorama Hill is located in Grammatiko, 8 km from the Sesi beach. Free WiFi is offered . All units are air conditioned and include a TV. Some units feature a terrace and/or balcony. There is also a kitchen, equipped with an oven, fridge and stovetop.


7. Villa Verde Apart-Hotel 

Foto: Villa Verde Apart-Hotel
Lokalita: Néa Mákri
Vzdálenost: 5.0 km
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
94 %

Villa Verde offers self-catering, ground-floor accommodation just 200 metres from the beach in Nea Makri, very close to the historical sites of Marathon and within an hour and a quarter by bus and metro from Athens city centre.


8. Apartments Zoumperi 

Foto: Apartments Zoumperi
Lokalita: Néa Mákri
Vzdálenost: 6.1 km
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
92 %

Situated in Nea Makri, Apartments Zoumperi provides accommodation with free WiFi and access to a garden with a children's playground.


9. Pendeli's Luxury 

Foto: Pendeli's Luxury
Lokalita: Athény
Vzdálenost: 11.6 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Pendeli's Luxury is set in Athens and offers free bikes. Guests may enjoy free WiFi. The apartment has a flat-screen TV. The reception at the apartment can provide tips on the area. Pendeli's Luxury offers a terrace.


10. Oleander 

Foto: Oleander
Lokalita: Athény
Vzdálenost: 12.0 km
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
94 %

Situated 6 km from ExpoAthens and 9 km from Olympic Stadium - O.A.K.A, Oleander offers free WiFi and units fitted with a kitchen. The apartment offers a seating area with a flat-screen TV and a private bathroom with a hair dryer and bidet.


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: